RomanianRyder
duminică, 19 februarie 2012
Suntem...săraci...domnu...vrem și noi ajutoare....de-abia avem bani de...un TAXI :)
http://www.obiectivdevaslui.ro/?q=node/5928
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu