duminică, 19 februarie 2012


Suntem...săraci...domnu...vrem și noi ajutoare....de-abia avem bani de...un TAXI :)

http://www.obiectivdevaslui.ro/?q=node/5928

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu